خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

تعمیرات چادر بادی کودک

تعمیرات چادر بادی کودک
در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از موضوعات مهم در چادر بازی کودک و چادر بادی کودک صحبت کنیم ، تعمیرات چادر بادی کودک

تعمیرات چادر بادی کودک ، یکی از موضوعات مهمی که پس از خریدن چادر های بازی مطرح می شود تعمیرات و نگه داری چادر های بازی هستند  تا حداکثر عمر خودشان را بکنند و در این بازه عمرشان کودکان ما از آنها استفاده کنند . این موضوع باید به صورت صحیح و کامل به شما عزیزان توضیح داده شود تا از مصحولات بتوانید نهایت استفاده را بکنید . فروشگاه چادر بازی کودک این اطلاعات را توسط کارشناسان این حوضه استخراج کرده و نتیجه آنها در مطلب های که به اشتراک میگذارد مشاهده میکنید . مطلب های منتشر شده بسیار آموزنده بوده و خواند آنها اطلاعات مارا در مورد چادر های بازی کودک ارتقا میدهد هم در موضوع خرید به شما کمک میکند هم در موضوع نگه داری و تعمیر و فروشگاه چادر بازی کودک در درسته بندی های مختلف چادر های بازی برای فروش گذاشه که با ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت به فروش می رسد برای خرید محصول مورد نظر خود می توانید با برقراری تماس با یکی از شماره های موجود در سایت محصول خودتان را تلفنی سفارش دهید ، فروشگاه چادر بازی محصول را به آدرس شما ارسال میکند و یا می توانید با انتخاب محصول در سبد خرید آن را اینترنتی خریداری کنید .

همانطور که میدانید چادر های بازی از انواع مختلفی برخوردار هستند ، نوع فنری تعمیرات و نگه داری این چادر بسیار ساده می باشد ، یکی از موضوع های مهم در تعمیرات و نگه داری آن این می باشد که چادر را به آرامی ببنیدم تا فنر های آن از بین نرود و نشکند و اگر رویه ی آن از بین برود با سایت چادر بازی تماس بگیرید تا همکاران عزیز و متخصین چادر شما را تعمیر کنند و یا حتی المکان راهنمایی های لازم را به شما عزیزان بدهند . چادر عصایی، تعمیران و نگه داری آن بسیار ساده می باشد و شما فقط باید از فریم ها و پایه های نگه دارنده به درستی مراقبت کنید و رویه هم مانند فنری ، اگر اتفاقی برای رویه ی چادر افتاد با سایت چادر بازی تماس بگیرید تا همکاران عزیز و متخصین چادر شما را تعمیر کنند و یا حتی المکان راهنمایی های لازم را به شما عزیزان بدهند .

و اما چادر بادی کودک برخلاف افکار عمومی که بر این باور هستند که این محصولات یک بار مصرف هستند و پس از آسیب دهی غیر قابل استفاده هستند باید گفت که این نوع چادر به خوبی تعمیر می شود و قابل استفاده مجدد پس از آسیب ها هستند .

تعمیر بخش بیرونی چادر بادی

 تعمیر بخش بیرونی چادر بادی : ساده ترین روش تعمیر ، بخش بیرونی چادر می باشند مخصوصا زمانی که سطح صاف آن آسیب دیده باشد .ابتدا باید قسمت آسیب دیده چادر را پیدا کرد و آن قسمت را تمیز کنیم . یافتن محل آسیب دیدگی هم بسیار ساده می باشد ابتدا چادر را باد میکنیم و قسمتی که آسیب دیده را علامت میزنیم . سپس باد چادر را خالی میکنیم و آن را در سطح زمین یا میز کار قرار میدهیم و با بسته ی تعمیراتی که در بسته بندی چادر موجود است به تعمیرات می پردازیم ، در بسته بندی تعمیرات داخل جعبه ی چادر تعدادی چسب تعمیرات و یک رول وینیل موجود می باشد که به احتمال زیاد یکی از آنها هم رنگ بدنه ی چادر می باشند که برای اولین تعمیر مناسب می باشند .  جنس رویه از نوع وینیل می باشد که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است ، رویه را به چسب آغشته میکنیم و آن را بر روی محل آسیب دیده قرار میدهیم و یک جسم سنگین را بر روی آن قرار میدهیم تا 8 ساعت بر روی آن بماند و پس از آن محل آسیب دیده کاملا درست شده است .

لازم به ذکر است که این خدمات محصولات بادی به صورت کامل در فروشگاه چادر بازی کودک  انجام می شود و می توانید تمامی موارد فوق را به سادگی در زمان کوتاهی انجام می دهند. آدرس و شماره های تماس در بخش تماس با ما می باشد.

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...