خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

ساخت چادر بازی کودک

ساخت چادر بازی کودک
در این مطلب قصد داریم راجع به ساخت چادر بازی کودک صحبت کنیم که روند ساخت برایتان شرح میکنیم

ساخت چادر بازی کودک ، با بالا رفتن تقاضاهای خرید چادر بازی کودک و افزایش فروش چادر بازی ، یکی از شرکت های تولید کننده چادر بازی کودک که در زمینه تولید چادر های بازی کودک بسیار مطرح و با اعتبار است ، چادر های تولید شده توسط این شرکت بسیار کیفیت بالایی دارد و در رقابت بسیار نزدیک با بقیه برند ها می باشد طرح های شرکت مای کیز بسیار نو آورانه و جذاب می باشند ، یکی از دلایلی که چادر بازی محبوبیت بسیار بالایی را کسب کرده است وجود طرح های زیبا و جذاب می باشد . کودکان به سمت طرح های خاص و ویژه میروند و انتخاب آنها توسط طرح چادر صورت میگیرد . فروشگاه چادر بازی کودک برای اولین بار در ایران با تخصص در این زمینه به فروش انواع چادر های بازی با ضمانت اصالت کالا ، سلامت کالا و نازلترین قیمت به فروش می رساند . برای خرید چادر بازی کودک محصول مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و با برقراری تماس با یکی از شماره های موجود در سایت و یا انتخاب محصول مورد نظر در سبد خرید چادر خودتان را انتخاب کنید . فروشگاه چادر بازی کودک محصول شما را برای شما ارسال میکند . اما ساخت چادر بازی مدتی است که توسط شرکت مای کیز در ایران آغاز شد بومی کردن تولید این محصول امری پسندیده بود که توسط مای کیز اتفاق افتاد. با این کار هم به تولید داخل کمک شایانی می شود و هم نیروی کار ایرانی بر سر کار میرود و هم از تولید داخلی حمایت می شود .  محصولات تولید شده توسط مای کیز در ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و با نمونه های تولید شده توسط شرکت های دیگر برابری میکند ، می توانید مقایسه کنید که نمونه تولید ایرانی در بعضی از شرایط طول عمر و کیفیت بسیار بالایی دارد .

ساخت چادر بازی کودکانه ، روش ساخت چادر بازی کودک توسط متخصصین ایرانی صورت می پذیرد ، ابتدا نقشه ی کلی چادر کشیده می شود  و طراحان زبده و زبر دست طرح رویه ی این چادر طراحی می شود پس از طراحی و نقشکی کشی این دو طرح به دست متخصصان تولید چادر بازی می رسد متخصصان تولید با توجه به نقشه و طرح کلی چادر و مشخصات داده شده ، به تولید آن می پردازند ، در مشخصات داده شده استفاده از نوع پارچه و فریم ذکر می شود ، اکثر رویه های چادر ها از جنس پارچه شمعی و پلی استر می باشند . نقشه ای که در آن طرح کلی چادر ذکر می شود بیانگر نوع چادر نیز می باشد که چادر در دست تولید از چه نوع می باشد به طور مثال چادر فنری ، عصایی و یا بادی می باشد. و هر نوع چادر بازی از طرح های متنوع برخوردار هستند به طور مثال برخی از آنها طرح کلبه ای دارند ، بعضی از آنها موشکی ، بعضی از آنها طرح قلعه دارند . که تمام این اطلاعات به تولید کننده ابلاغ می شود . در تولیدی مای کیز از بهترین پارچه ها برای تولید چادر استفاده می شوند و باعث می شود که چادر تولید شده طول عمر بسیار بالای داشته باشد و همچنین از مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و پارگی از خودشان نشان میدهند و شایان ذکر است که رویه های بکار رفته در ساخت این چادر ها از ورود آب به داخل چادر مانع می شوند  . پس از این ، پارچه انتخاب شده به مرحله ی دوخت می رسد ، در این مرحله تولید چادر بازی ، مکان های که باید در آن پنجره ها و درب ورودی قرار بگیرند بریده می شود و جای آن توری قرار میگیرد . علت قرار گرفتن توری مانع شدن از ورود حشرات مزاحم به داخل چادر می شود که به امنیت چادر می افزاید. پس از انجام شدن دوخت رویه ی چادر نوبت به فریم های چادر می رسد البته این کار ها در شرکت به صورت موازی انجام میگیرد که سرعت تولید و راندامان تولید افزایش پیدا میکند . اکثر فریم ها از نوع فایبرگلاس ساده و یا فنری می باشد که وزن بسیار سبکی دارند و مقاومت چادر را افزایش میدهد البته بعضی از چادر ها از فریم های چوبی استفاده میکنند. در مشخصات چادر ابعاد چادر مشخص شده است که با توجه به آن ابعاد ها چادر ها فریم های چادر را برش داده و آنها را بر روی هم سوار میکنیم .

شما میتوانید طرح مورد نظر خودتان را به شرکت فروشگاه چادر بازی کودک ارسال کنید و چادر خودتان را شخصی سازی کنید که این مورد بسیار مورد پسند کودکان قرار میگیرد و آنها را بسیار خوشحال میکند .

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...