خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

روش نصب چادر بازی های کودک

روش نصب چادر بازی های کودک
روش های نصب چادر بازی های کودک را در این مطلب مورد بررسی قرار میدهیم .

روش نصب چادر بازی های کودک ، با توجه به درخواست های شما مبنی بر توضیح در مورد نحوه ی نصب چادر های بازی بر آن امدیم که مطلب و بررسی در این مورد را برای شما  هماطور که گفته شد چادر های بازی انواع مختلفی دارند که در مورد آنها به طور کامل صحبت کردیم و آنها را به طور مفصل مورد بررسی قرار دادیم اما حالا می خواهیم در مورد روش های نصب این محصولات مطلابی را برای شما روشن کنیم. اما قبل از اینکه به بررسی روش های نصب بپردازیم برای بار دیگر مطالب پیرامون انواع چادر های بازی کودک را یاد آوری میکنیم . 

انواع چادر بازی کودک : چادر بازی بادی کودک ، چادر بازی کودک عصایی ، چادر بازی کودک فنری. 

چادر بادی کودک با کفی باد شو و دیواره های باد شو تمام چادر توسط پمپ باد ، باد میشود ، چادر بازی کودک عصایی از فریم های فایبرگلاس و رویه های پلی استر و پارجه شمعی ساخته می شود . چادر بازی فنری ، فریم های این چادر از فنر ساخته شده و رویه های آن همانند عصایی از نوع  پلی استر و پارچه شمعی می باشد . 

پس از یک گریز به انواع چادر های بازی کودک به نحوه ی نصب و راه اندازی آن می پردازیم . نصب و راه اندازی چادر ها به سادگی صورت میگیرد در اکثر بسته بندی های چادر بازی های کودک دفترچه راهنمایی های وجود دارد که در آن اطلاعاتی نظیر روش نصب و راه اندازی چادر بازی کودک وجود دارد که به شما عزیزان در نصب و راه اندازی چادرتان کمک شایانی میکند . اما در این مطلب توضیحات کاملی در این موضوع به شما میدهیم .

روش نصب چادر بازی بادی : در این نوع چادر بازی نصب به سادگی صورت میپذیرد تنها کافیست که با کمک پمپ بادی که در بسته بندی چادر بازی وجود دارد آن را باد کنید ، البته بعضی از برندهای تولید کننده بر روی چادر پمپی قرار نمیدهند و شما باید این پمپ را از مراکز خرید تهیه کنید به زودی در سایت فروشگاهی چادر بازی کودک دسته بندی لوازم جانبی چادر بازی قرار میگیرد . تمام این چادر را باید توسط پمپ باد کنید که این عمل در کسری از دقیقه صورت میگیرد همانطور که گفته شد نصب و راه اندازی این چادر بسیار ساده بوده و نیاز به توضیحات بیشتر ندارد . 

روش نصب چادر بازی عصایی : در این نوع چادر بازی نصب و راه اندازی بسیار آسان می باشد ، در بسته بندی چادر تعدادی میله های به عنوان فریم از جنس فایبرگلاس می باشد آنها را به هم متصل میکند در سر آنها پایه های نگه دارند قرار میگیرند یعنی به عبارتی فریم ها به پایه های نگه دارنده متصل میشوند . ایتدا فریم های پایینی چادر را در پایه ها قرار داده ، سپس فریم های دیواره را در پایه ها قرار میدهیم و فریم های سقف را نصب میکنیم . نصب این چادر ها دقیقا همانند چادر های مسافرتی عصایی که در بازار وجود دارد صورت میگیرد به همان اندازه ساده و سریع می باشد ، پس از برپا کردن چادر رویه ی را روی آن میکشیم و از چادر بازی استفاده میکنیم ، این نوع از چادر ها به دلیل راحت بودن و قیمتی ارزان بسیار محبوب تر از نمونه های دگیر می باشند و با توجه به ساختار آن فضای زیادی را در اختیار شما قرار میدهد . 

روش نصب چادر بازی فنری : همانند چادر های مسافرتی خانوادگی که در بازار وجود دارد و محبوبیت خاصی دارند می باشد ، نصب این چادر دقیقا همانند آن چادر ها می باشند . نحوه ی راه اندازی این چادر بسیار ساده می باشد به علت فنری بودن فریم های چادر ، چادر را باز میکنیم و فریم های فنری به صورت خودکار باز میشوند و تنها کافیست وسط چادر را به بیرون بکشید و چادر شما برپا میشود . فریم های این چادر از نوع فنر می باشد و رویه های این چادر همانند نوع عصایی از نوع پارچه شمعی و پلی استر می باشد .

روش های نصب و راه اندازی چادر را کامل توضیح دادیم و در آینده ی نزدیک در مورد نحوه ی جمع آوری چادر بازی کودک به طور مفصل توضیح خواهیم داد 

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...