خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

روش های بستن چادر های بازی کودکان

روش های بستن چادر های بازی کودکان
در این مطلب نحوه ی بستن انواع چادر های بازی را مورد بررسی قرار میدهیم

روش های بستن چادر های بازی کودکان در این مطلب قصد داریم روش های بستن چادرهای بازی کودکان را مورد بررسی قرار دهیم . در مطلب قبلی در مورد نحوه ی نصب و راه اندازی چادر های بازی کودک صحبت کردیم و آنها را مورد بررسی قرار دادیم و این مطلب در ادامه ی مطلب گذشته می باشد . چادر بازی کودک این روز مورد توجه بسیاری از کودکان و والدین قرار گرفته است و چادر بازی توانست محبوبیت خاصی در بین انواع وسیله های بازی برای کودک جلب کند . همانطور که می دانید چادر های بازی مختلفی برای کودکان موجود می باشد قبل از اینکه موضوع مورد بررسی را آغاز کنیم بهتر است که انواع چادر های بازی را نام ببریم ، در مطلب های گذشته در مورد انواع چادر های بازی به طور مفصل صحبت کرده ایم اما حالا یک توضیح بسیار مختصر در این موضوع به شما می دهیم . 

انواع چادر بازی کودک : چادر بازی بادی کودک ، چادر بازی کودک عصایی ، چادر بازی کودک فنری

چادر بادی کودک با کفی باد شو و دیواره های باد شو تمام چادر توسط پمپ باد ، باد میشود ، چادر بازی کودک عصایی از فریم های فایبرگلاس و رویه های پلی استر و پارجه شمعی ساخته می شود . چادر بازی فنری ، فریم های این چادر از فنر ساخته شده و رویه های آن همانند عصایی از نوع  پلی استر و پارچه شمعی می باشد . 

پس از معرفی کوتاه انواع چادر بازی های کودک نوبت به آن می رسد که راجع به نحوه ی بستن چادر های بازی کودک را مورد بررسی قرار دهیم:

چادر بادی کودک : نحوه ی بستن چادر بادی کودک بسیار ساده می باشد همانطور که نصب و راه اندازی این چادر بازی ساده و در کسری از دقیقه صورت میگرفت ، برای بستن چادر بادی کودک تنها کافی است که آن را دریچه تخلیه (والف ) را باز کنید و با مقداری فشار دادن رویه ها و بدنه ی چادر ، باد داخل چادر خارج می شود و شما می توانید چادر خودتان را تا کنید و در ساک حملش و یا محل نگه داریش قرار دهید .

چادر بازی عصایی کودک : نحوه ی بستن این نوع چادر بازی همانند چادر های مسافرتی عصایی می باشد ، ابتدا رویه ی چادر را از روی فریم چادر باز میکنید و نوبت به فریم ها و پایه های نگه دارنده می رسد . فریم های چادر را از پایه های نگه دارنده جدا میکنید دقیقا برعکس نصب آن می باشد و فریم ها را از پایه ها جدا کنید، پس از این عمل چادر شما جمع آوری می شود .

چادر بازی فنری : نحوه ی بستن این چادر بازی کودک یک مقداری سخت می باشد و دقیقا همانند نحوه ی بستن چادر مسافرتی فنری می باشد . ابتدا چادر فریم های چادر می بندیم و سپس قسمت بالایی را به پایین چادر می رسانیم و در انتها سمت چپ را به سمت راست و سمت راست را به سمت چپ می بریم و همانند اول آن به گرد می شود .

شما می توانید مدل های چادر های بازی را در فروشگاه چادر بازی کودک مشاهده کنید و برای خریدن آن ها اقدام کنید در هر دسته بندی چادر بازی کودک تمامی مدل های چادر بازی کودک از برند های معتبر موجود می باشد .

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...