خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

قیمت چادر بازی کودک

قیمت چادر بازی کودک
قمیت انواع چادر بازی کودک و علت تفاوت قیمت چادر های بازی کودک

قیمت چادر بازی کودک ، در سایت فروشگاهی چادر بازی کودک انواع مختلفی از چادر های بازی کودک با نوع های مختلف و قیمت های مختلف قابل مشاهده است ، در دسته بندی های سایت فروشگاهی چادر بازی کودک می توانید تمامی مدل ها از برند های معتبر دنیا اعم از اینتکس ، بست وی و مای کیز را مشاهده کنید ، برند مای کیز به تازگی فعالیت تولید خودش را در ایران آغاز کرده است که توانست با کیفیت بسیار عالی خود با بقیه برند های خارجی رقابت کند . شما می توانید تمام محصولات را در دسته بندی چادر بازی طرح کلبه ، چادر بازی کودک عصایی ، چادر بازی طرح قلعه ، چادر بازی فنری کودک ، چادر بادی کودک مشاهده کنید و محصول مورد نظر خودتان را انتخاب کنید ، نحوه ی خرید از فروشگاه چادر بازی کودک به دو نوع می باشد شما می تواند با برقراری تماس با یکی از شماره های موجود در فروشگاه محصول مورد نظر خود را خریداری کنید و یا اینکه با انتخاب محصول مورد نظر خود در سبد خرید و پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی محصول خودتان را خریداری کنید . تمام محصولات قرار گرفته در سایت فروشگاهی چادر بازی کودک با ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت به فروش می رسد . با خرید چادر بازی کودک شما یک سرگرمی بسیار شاد و جذاب برای کودک خودتان فراهم میکند و علاوه بر وسیله سرگرمی یک محل خواب و چادر مسافرت کودک نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این روز ها چادر بازی کودک به یکی از محصولات محبوب در بین کودکان تبدیل شده است با نسبت قیمت کمی که به بقیه وسیله بازی و سرگرمی کودک دارد . از دلایل محبوبیت چادر بازی کودک در بین کودکان و والدین را میشود به طراحی های خاص و ویژه چادر بازی کودک اشاره کرد و یک دلیل دیگر که چادر بازی کودک را بسیار محبوب کرده قیمت کم آن نیز می باشد .

همانطور که گفته شد قیمت این محصول با مقایسه با میزان سرگرمی که برای کودک فراهم میکند بسیار کم و ناچیز می باشد و قیمت نمونه های دیگر وسیله سرگرمی کودک که کودک را در این حد با خود سرگرم میکند بسیار بیشتر می باشد و اصلا قابل مقایسه با چادر بازی کودک نیست. قیمت های چادر بازی منصافه می باشد و برای تهیه ی آن برای هر خانواده با هر قدرت خریدی بسیار آسان می باشد . 

قیمت چادر بازی ، یکی دلایل قیمت گذاری چادر های بازی ابعاد چادر بازی می باشد ، همانطور که مشهود است هر چه ابعاد بزرگ تر باشد قیمت خرید آن نیز نسبت به بقیه چادر های بازی با ابعاد های کوچک تر بیشتر می باشد . دلیل این قیمت بیشتر کاملا مشخص می باشد برای چادر های بازی بزرگ تر میزان مواد اولیه ای که به کار رفته بیشتر می باشد و اگر چادر بازی کودک بزرگ تر باشد بیشتر از دو کودک در آن می تواند بازی کند و این یک امکانی می باشد که چادر های بازی با ابعاد و اندازه کوچک تر ندارند و یکی دیگر از دلیل های خیلی مهم که قیمت چادر بازی را نسبتا بالاتر میبرد طراحی های چادر بازی می باشد ، وقتی یک شرکت از یک طرح خاص رو نمایی میکند قیمت آن نسبت به طرح های ساده که توسط بقیه برند های تولید میکنند بیشتر می باشد .

چادر بازی های مای کیز تولید ایران ، قیمت این چادر های بازی نسبت به بقیه چادر ها بسیار کمتر می باشد ، زیرا این چادر ها به طور کامل تولید داخل می باشند ، مواد اولیه به  کار رفته در تولید این محصولات درجه یک بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند . این چادر ها ارزش خریدی بیشتر دارند زیرا در ایران تولید شده و با ضمانت به شما فروحته می شوند و تولید داخلی حمایت بخصوصی می شود . فروشگاه چادر بازی کودک مفتخر است تا اعلام کند نمایندگی فروش این چادر ها از آن خود کرده .

چادر های بازی بادی : این چادر ها از مواد اولیه بسیار عالی ساخته شده اند و در داخل آنها وسائل تعمیرات و پمپ باد وجود دارد به همین دلایل قمیت آن مقداری از بقیه چادر ها بالاتر می باشد و عمر آن بسیار بالا می باشد ، این چادر ها بسیار نرم و راحت بوده و حس خوبی را به کودک القا میکند شایان ذکر است که شما می توانید از این چادر به عنوان استخر توپ نیز استفاده کنید و اما بقیه چادر ها ، چادر های باقی مانده از قیمت های بسیار پایینی برخوردار هستند نسبت به کیفیت ساخت آنها از رنج 60 تا 130 تومن می باشند که به عنوان یک سرگرمی مهیج بسیار مبلغ کمی می باشد. چادر های در این رده نیز از کیفیت بسیار بالایی همانند بقیه چادرها برخوردار هستند ولی از لحاظ قیمتی به دلایلی که ذکر شد مقدار بسیار کمی متفاوت می باشند .    

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...