خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

چادر بازی ضد آب

چادر بازی ضد آب
در این قسمت قصد داریم در مورد موضوع راجع به چادر بازی های کودک ضد آب صحبت کنیم

چادر بازی این روزها به عنوان یکی از محبوب ترین وسایل بازی در میان کودکان و خردسالان تبدیل شده است ، این وسیله بازی که در بازار با استقبال بسیار خوبی مواجه شد علاوه بر وسیله بازی از این محصول می شود به عنوان محل خوابی مناسب برای کودک و یا چادر مسافرت مجزا برای کودک خودتان استفاده کنید . برای اینکه از چادرتان به عنوان محل خواب یا چادر مجزا استفاده کنید یک سری شرایط خاصی را باید داشته باشد به طور مثال اگر میخواهید از چادرتان به عنوان محل خوابی مناسب برای کودک استفاده کنید باید تهویه ی هوای مناسبی داشته باشد تا کودک خوابیده در چادر به مشکلی بر نخورد و چادرهای بازی که به عنوان چادر مسافرتی مجزا در سفر برای کودک میخواهید تهیه کنید باید یک سری مشخصات خاص داشته باشد که یکی از این مشخصات که از مهم ترین آنها می باشد ضد آب بودن چادر می باشد . این خصیصه به جنس رویه ی چادر ربط دارد . اکثر چادر های تولید شده غیر از چادر های بادی ، رویه ی آنها از جنس پلی استر و پارچه شمعی می باشد ، پارچه ی شمعی و پلی استر به کار رفته در ساخت رویه ی این چادر ها از نوع ضد آب می باشند البته گفتنی است که بسیاری از چادر های دیگر هم رویه هایشان از همین نوع ساخته شده است ، اما خصیصه ی ضد آب بودن را ندارد ، و آب به راحتی در این چادر نفوذ میکند . اگر میخواهید از چادر خودتان به عنوان چادر مسافرتی مجزا استفاده کنید باید این خصیصه را داشته باشد . می توانید در سفر های خودتان از این چادر ها به عنوان چادر مجزا استفاده کنید و کودکتان به راحتی در آن استراحت کند و از مسافرت لذت ببرد و وقتی چادر بازی را به عنوان چادر مسافرت استفاده میکنید باید در این فکر باشید که ممکن است در مسافرت باران ببارد و چادر شما باید در برابر نفوذ آب به داخل آن ایمن باشد  که پارچه شمعی و پلی استر های مخصوص این امکان را به ما میدهد .

در سایت فروشگاه چادر بازی کودک انواع مختلف چادر های بازی با قیمت های مختلف از برند های معتبر موجود می باشد که میتوانید از انها در بسته بندی های مربوط دیدن بفرمایید و محصول مودر نظر خودتان را از طریق وبسایت و یا تماس تلفنی خریداری کنید . تمام چادر های موجود با ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت به فروش میرسد . برای اینکه از ضد آب بودن چادر مطلع باشیم ، بر روی چادر مورد نظر کلیک میکنیم و در خصوصیات چادر و مشخصات فنی ذکر می شود که آیا این چادر از خصوصیت ضد آب بودن برخوردار است یا نه ؟!.

پارچه های شمعی و پلی استر از الیاف به خصوصی برخوردار هستند که مانع از ورود آب به داخل آن می شود . کفی های این چادر های ضد آب به گونه ای طراحی شده اند که از ورود نم به داخل چادر نیز جلوگیری میکنند و تعداد زیادی از چادر های موجود در سایت نیز از این امکان برخوردار هستند اجازه ورود نم به داخل چادر را نمیدهند . بعضی از چادر ها از پارچه های ضد آب تهیه شده اند اما به دلیل وجود پنجره در روی سقف این خصیصه ی مهم را از دست میدهند مگر اینکه پنجره ی روی سقف روکش داشته باشد تا با کشیدن روکش از روی آن پنجره محفوظ شود و یا پنجره های روی دیواره های روکش داشته باشند تا مانع از ورود آب به داخل چادر از طریق پنجره شود .

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...