خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

چادر بازی کودک استخر توپ 

چادر بازی کودک استخر توپ 
این بار قصد داریم راجع به چادر های بازی استخر دار صحبت کنیم و راجع این نوع چادر بازی مطالبی به شما بگوییم

چادر بازی کودک استخر توپ ، چادر بازی کودک این روزها به عنوان یک سرگرمی بسیار مهیج برای کودک از سنین 2 تا 10 سال مورد استقاده قرار میگیرد و این چادر های بازی مورد توجه بسیاری از کودکان و حتی والدین قرار گرفته است با خریداری یکی از محصولات بازی کودک از فروشگاه چادر بازی کودک که برای اولین بار در ایران به صورت تخصصی فعالیتش را در این زمینه آغاز کرده است کودک خودتان را خوشحال کنید و کودک شما ساعت ها طولانی خودش را با این محصول سرگرم نگه میدارد . برای خرید این محصول تنها کافیست با انتخاب محصول در سبد خرید و پرداخت وجه محصول را در درب منزل دریافت کنید و یا می توانید با برقراری تماس با یکی از شماره های موجود در سایت محصول مورد نظر خودتان را خریداری کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. تمامی محصولات در سایت فروشگاهی چادر بازی کودک از ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت بر خوردار می باشد . در دسته بندی های موجود در سایت محصولات زیادی با تنوع های بالا موجود می باشد که هر یک از آنها می تواند برای شما یک انتخاب باشد . طرح ها و نوع های زیادی را در سایت مشاهده میکنید البته انتخاب شما به نیاز شما بستگی دارد که چه نوع چادری را می خواهید چادر بازی بادی ، چادر بازی طرح کلبه ، چادر بازی طرح قلعه ، چادر بازی عصایی ، قلعه بازی کودک ، چادر بازی تونل دار و یا چادر بازی استخر توپ در وبلاگ سایت فروشگاهی چادر بازی کودک درباره ی انواع چادرهای بازی توضیح داده شده است که می توانید با رجوع به وبلاگ و مطالعه ی هر آنچه در آن نوشته از انواع چادرهای بازی کودک مطلع شوید و راجع به آنها اطلاعات زیاد و مفیدی کسب کنید .

چادر بازی کودک استخر توپ یک نوع چادر می باشد همانند چادر های بازی کودک که سایت موجود می باشد اما با این تفاوت که یک قسمتی از آن همانند استخر توپ می باشد و یا همان چادر است ولی می شود از آن به عنوان استخرتوپ نیز استفاده کرد . استخر توپ را بیشتر در چادر های تونل دار مشاهده میکنیم ، اول خود چادر و سپس یک تونل که به استخر توپ منتهی می شود شایان ذکر است که اکثر این چادرها قسمت استخرشان از نوع فنری می باشد ، علت استفاده فنر در این قسمت از چادر این است که طول عمر بیشتر نسبت به عصایی از خودش نشان میدهد زیرا هیچ گونه متصل کننده ی ندارد که در هنگام بازی در استخر توپ بشکند و از بین برود ، این استخرها را میتوانید از قسمت تونل و یا چادر جدا کنید و از آن در قسمت دیگری از منزلتان استفاده کنید . وجود استخر در چادربازی کودک حس خوشایندی به کودک میدهد و دیگر کودک شما از بازی کردن با چادر بازی اش خسته نمیشود زیرا قسمتی دیگر نیز برای بازی وجود دارد .

بعضی از چادرها ، همانند چادر بادی کودک را می شود به عنوان استخر نیز مورد استفاده قرار داد ، اما به اندازه ی مدل پیشین امکان بازی کردن با آن به عنوان یک استخر را به شما عزیزان نمیدهد ولی یک مزیت بسیار عالی دارد آن هم این است که کودک شما هنگام بازی در محیطی بسیار امن است و اگر بیوفتد به علت بادی بودن چادر اتفاقی برایش نمی افتد شرکت سازنده ی این سرگرمی کودکان توپ های بازی را به صورت رایگان در اختیار شما میگذارد . توپ های در نظر گرفته شده از رنگ های مختلف می باشد که حس بسیار خوبی را به کودکتان میدهد . برای مشاهده مدل های موجود در سایت کافیست به دسته بندی مربوط رجوع کنید و آن را خریداری کنید . 

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...