خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

چادر بازی کودکانه

چادر بازی کودکانه
چادر بازی کودکانه برای سنین مختلف کودکان تا خردسالان

چادر بازی کودکانه از محصولات سرگرم کننده ی کودک می باشد که در این چند سال اخیر وارد بازار شده و توانست محبوبیت خاصی را در بین کودکان و خردسالان جذب کند ، این محصول ساعت های طولانی کودک شما را سرگرم میکند و سرگرمی که برای کودک شما مهیا میکند بسیار سالم و جذاب است ، همانند سرگرمی های دگیر نیست که کودک شما بدون تحرک به آن سرگرم شود بلکه این سرگرمی به گونه ای است که روحیه کودک را شاد میکند . این سرگرمی در نمونه های مختلفی طراحی شده و انواع مختلفی نیز دارد که در بخش وبلاگ به طور کامل راجع به آن توضیح دادیم با خرید یکی از چادر های بازی کودکانه می توانید کودک خودتان را خوشحال کنید چادر بازی کودک می تواند به عنوان بهترین هدیه برای کودک شما باشد ، این روز ها کودکان استقبال زیادی از این نوع محصولات کرده اند ،یکی از مزیت های چادر بازی کودک این است که با خرید آن شما نه تنها یک سرگرمی خریداری کرده اید بلکه یک محل خواب ، یک چادر مسافرتی کودک ، یک استخر توپ و... خریداری کرده اید این امکان زمانی فراهم شد که شرکت های تولید کننده چادر بازی تصمیم گرفتند که در طراحی چادر ابتکار به خرج دهند تا چادر بازی کودک کاربرد های دیگری هم داشته باشد . به طور مثال شما می توانید از بعضی از چادر ها به عنوان محل خوابی امن و راحت از بعضی دیگر به عنوان چادر مسافرتی کودک و استخر توپ استفاده کنید . چادر های بازی انواع مختلفی از لحاظ ساختاری دارند که عبارت اند از فنری ، عصایی و بادی که در مطالب گذشته راجع به آن صحبت کردیم. چادر های بازی برای کودکان و خردسالان ساخته شده است که بعضی از این چادر ها متناسب خردسالان تا سن 10 سال نیز می باشند برای اینکه چادر های از این قیبل را بشناسیم بهتر است به دسته بندی های سایت رجوع کنیم و چادر های با ابعاد بزرگتر نسب به بقیه را انتخاب کنیم ، که فرزند شما در آن راحت بتواند بازی کند و به سرگرمی خود مشغول باشد . چادر های تولید شرکت مای کیز ایران از قبیل این چادر ها هست که که کودکان و خردسالان از سنین 2 تا 10 سال می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و بازی کنند و سری چادر های در سایت موجود می باشد که برای کودکان می باشد برای مشاهده آنها به ابعاد چادر ها دقت کنید چادرهایی که ابعاد آنها نسبت به باقی چادر ها کوچک تر می باشد از این دسته چادرها هستند . پیشنهاد متخصصین سایت چادر بازی کودک این است که برای کودکان خود در سنین خیلی کم بهتر است از چادر بازی بادی استفاده کنید زیرا این چادر ها پس از باد شدن بسیار نرم می شوند و مزیت نرم شدن چادر این است که اگر کودک شما با در داخل چادر به زمین خورد سرش به جای نرم اصابت میکند و اتفاقی برای آن نمی افتند .

چادر های دیگری نیز وجود دارند که معروف به چادر های تونل دار هستند که در مطلب های بعدی مفصلا راجع به آنها صحبت می شود که این گونه از چادر ها بسیار عالی و بزرگ می باشند و چه مواقعی از آنها می شود استفاده کرد .

چادر بازی کودکانه از قیمت بسیار کمی برخوردار است شما می توانید با هزینه ی بسیار کم یکی از آنها را برای کودک خود خریداری کنید و میزان سرگرمی و نشاطی که این محصول برای کودک شما فراهم میکند نسبت به قیمتش اصلا قابل مقایسه با دیگر محصولات بازی برای کودکان نیست زیرا این محصول از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است زیرا مواد بکار رفته در تولید آن بسیار با دوام می باشند ، جنس اکثر رویه های چادر از پارچه شمعی ، جنس کفی وینیل تک لایه و فریم ها از نوع فایبرگلاس می باشند و گفتنی است که تعداد معدودی از این چادر ها با رویه چرمی نیز می باشند . طراحی های چادر ها در زمان تولید تا به امروز تغییرات زیادی داشته ، هم در شکل کلی هم در طرح و نقش های روی آن ، این طراحی های جدید یکی از دلایلی می باشد که نظر کودکان را نسبت به خودش جلب میکند و کودک را خرید این محصول و داشتنش مشتاق میکند . برای هر کودک با سیلقه ی خاصی چادر طراحی شده که انتخاب را در بعضی مواقع راحت میکند اما زمانی که طرح خاصی مد نظر نداشته باشید انتخاب یک چادر میان این همه طرح های جذاب بسیار کار سختی می باشد .

فروشگاه اینترنتی چادر بازی کودک برای اولین بار در ایران فروشگاهی تخصصی برای چادر بازی کودک است که محصولات تمام برند های معتبر را به فروش می رساند و نمایندگی فروش مای کیز در ایران می باشد .  میتوانید برای مشاهده چادر بازی های کودک به دسته بندی های موجود در سایت رجوع کنید و با انتخاب محصول مورد نظر خود در سبد خرید و یا برقراری تماس با یکی از شماره های موجود در سایت محصول خود را خریداری کنید .

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...