خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

چادر بازی های تونل دار

چادر بازی های تونل دار
در مطلب قصد داریم در مورد چادر های بازی تونل دار صحبت کنیم

چادر بازی های تونل دار ، این نوع از چادر های بازی به یکی از محبوب ترین چادر های موجود می باشند همانطور که به کررات گفته شد طراحی های چادر بازی روز به روز در حال پیشرفت کردن می باشد دلیل این پیشرفت هم رقابت بسیار نزدیک در بازار چادر های بازی می باشد اکثر برند های معتبر که در عرصه ی تولید چادر های بازی کودک فعالیت دارند چادر های بادی ، عصایی و فنری تولید میکنند و اما با آمدن چادر های تونل دار ، در عرصه تولید چادر های بازی کودک انقلابی رخ داد . چادر هایی که می توانید در سایت فروشگاهی چادر بازی کودک مدل های آن را مشاهده کنید و با ضمانت اصالت کالا و نازلترین قیمت به فروش می رسد برای خرید تنها کافیست به محصول مورد نظر خودتان را در سبد خرید انتخاب کنید و محصول خودتان را اینترنتی خریداری کنید و یا با برقراری تماس با یکی از شماره های موجود در سایت محصول مورد نظر خودتان را تلفنی سفارش دهید . قطعا چادر های تونل دار یکی از بی نظیرترین وسایل های بازی کودکان است که در این چند مدت کوتاه توانست رقابت را در این عرصه تنگ کند ، کودکان و خردسالان از این طرح بسیار استقبال کردند .

چادر های بازی تونل دار ، از دو نوع چادر ها فنری و عصایی ساخته شده اند یعنی ساختار کلی آنها بر این دو حالت می باشد یا فنری یا عصایی ، در مورد این دو نوع مفصل صحبت کرده ایم درباره ی نحوه ی نصب و راه اندازی و بستن این دو نوع چادر نیز مفصل صحبت کردیم و در این موضوع نکته ای باقی نمانده است . و اما چادر بازی تونل دار ، همانطور که گفته شد مانند بقیه چادر ها می باشد ولی شرکت سازنده بر روی درب آن یک تونل اضافه کرده است . بر روی درب ورودی این چادر یک قسمی از جنس فنر و با روکش پارچه شمعی اضافه می شود که قسمت تونل چادر را تشکیل میدهد ، این قسمت را می توانید اضافه و یا جدا کنید و از چادر بدون تونل استفاده کنید . دربعضی از چادر های عصایی و فنری تونلی وجود ندارد اما محل نصب آن وجود دارد شما می توانید با خریداری یک تونل چادر ، چادر خودتان را تونل دار کنید تا کودک شما لذت ببرد . بعضی از چادر های تولید شده قابلیت بسیار خوبی دارند ، و این قابلیت این است که شما می توانید چندین چادر را از طریق وصل کردن تونل ها به یک دیگر یک مجموعه از چادر های تونل دار را داشته باشید که این حرکت بسیار مهیج می باشد . شما می توانید چادر دوستان کودکتان را با ارتباط تونل به یک دیگر وصل کنید و کودک شما با دوستانش به بازی در آن بپردازد . 

بعضی از چادر های بازی کودک تونل دار هستند که به جای نصب تونل در درب ورودی چادر جایی مخصوص برای نصب آن وجود دارد در این حالت چادر شما یک درب و یک درب تونل دار بر روی چادر خود دارید که این خودش یک مزیت می شود ، زیرا با داشتن یک درب اضافی بر روی چادر هم رفت و امد راحت تر می شود و هم درب چادر به عمل تهویه ی هوا کمک شایانی میکند . اندازه تونل های متفاوت می باشد در بعضی از آنها طول به 50 سانتی متر و در بعضی دیگر بالای 50 سانتی متر تا 1 الی 2 متر نیز می رسد . برخی از مدل های موجود بسیار جالب می باشند تونل قسمتی از چادر می باشد یعنی به عنوان درب رفت و آمد نیست و در انتهای آب به استخری از توپ می رسد و یا به چادری دیگر و حتا یه یک طرح بسیار زیبا که نمونه های از این قبیل در سایت موجود می باشد و شما عزیزان می توانید از آنها دیدن بفرمایید .

چادر های بازی تونل دار از طرح های جذاب در بین چادرهای بازی می باشند. پس برای شاد کردن کودک خود و خریدن یک سرگرمی جذاب عجله کنید ، این سرگرمی بسیار شاد و جذاب می باشد و هیچ گونه دردسر و یا عواقبی برای شما و کودکتان ندارد .

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...