خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

چادر بازی کودک چیست و چرا بازی کودک ؟

چادر بازی کودک چیست و چرا بازی کودک ؟
چادر بازی کودک چیست و چرا بازی کودک ؟ چادر بازی این روز ها به عنوان یکی از وسیله های سرگرمی کودکان یاد می شود که در این چند سال اخیر با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و توانست محبوبیت بسیار بالایی را کسب کند. این سرگرمی بسیار مهیج می باشد ساعت های طولانی کود

چادر بازی کودک چیست و چرا بازی کودک ؟ چادر بازی این روز ها به عنوان یکی از وسیله های سرگرمی کودکان یاد می شود که در این چند سال اخیر با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و توانست محبوبیت بسیار بالایی را کسب کند. این سرگرمی بسیار مهیج می باشد ساعت های طولانی کودک با این وسیله سرگرم می شود هزینه ی خریداری این وسیله ی بازی بسیار اندک می باشد که نسبت به بقیه وسایل بازی کودکان اصلا قابل مقایسه نیست . این چادر ها هم به عنوان وسیله بازی کودک مورد استفاده قرار میگیرند و هم به عنوان چادر مسافرتی مجزا برای کودک شما در سفر های خانوادگی مورد استفاده قرار گیرد که با این کار کودک شما می تواند مستقلا یک چادر امن و راحت در سفر ها داشته باشد . هم میشود از این چادر  به عنوان محل خواب برای کودکان نیز استفاده کرد تا کودک شما زمان استراحتش را در این مکان صرف کند ، که برای کودکان این عمل بسیار مهیج می باشد.

اجزای تشکیل دهنده چادر بازی کودک : چادرهای بازی کودک از دو جز تشکیل می شود که این دو جز عبارت است از پایه های نگه دارنده (فریم ) و رویه ی چادر . فریم های چادر وظیفه نگه داشتن چادر را بر عهده دارند و اسکلت اصلی چادر بازی کودک می باشد که استفامت چادر را نیز این جز از چادر تهیه میکند و رویه ی چادر بر روی این قسمت قرار میگیرد ، در مورد جنس فریم های چادر نیز مفصل صحبت خواهیم کرد .

رویه ی چادر این قمست در سراسر چادر کشیده می شود بر روی فریم قرار میگیرد و مانع از ورود آب و خاک به داخل چادر می شود .

  چادر های بازی کودک از انواع مختلفی ساخته شده اند که در مطلب انواع چادر بازی کودک مفصل راجع به این موضوع صحبت کردیم . چادر فنری ، چادر عصایی ، چادر بادی 

چادر بازی فنری : در این نوع همانند چادر های مسافرتی که در بازار موجود می باشد ، فریم های نگه دارنده ی آن از فنر ساخته شده است که نصب آن بسیار راحت و آسان می باشد ولی جمع کردن آن نیاز به مطالعه دفترچه راهنمای داخل چادر می باشد . رویه این چادر به فریم های نگه دارند وصل است و شما می توانید آن را با دستمال مرطوب بشویید وتمیزش کنید .

چاد بازی عصایی : این نوع چادر بازی از نیز همانند نمونه های مسافرتی که در بازار وجود دارد می باشد فریم های آن به یک دیگر متصل می شود رویه ی چادر بر روی آن قرار میگیرد . استقامت این نوع چادر بسیار بالا می باشد و حمل و نقل آن بسیار ساده می باشد . با توجه به ساختار این نوع چادر بازی فضای بسیار مناسبی به شما ارائه می دهد که کودک شما به راحتی می تواند در آن بازی کند و یا به استراحت بپردازد.

چادر بازی بادی : این نوع چادر بازی در اصل هیچ گونه ستونی ندارد این چادر را توسط پمپ های باد ، باد میکنیم و از چادر بازی کودک استفاده میکنیم این چادر بازی برای کودکان در سنین کم پیشنهاد می شود.

طراحی چادر بازی کودک: یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت چشم گیر چادر بازی کودک در بازار طراحی های خاص و ویژه بود که ما هر روز شاهد طرح های جذاب از سوی تولید کننده های چادر بازی کودک هستیم ، طرح های ارائه شده هم برای پسران بسیار جذاب و مهیج می باشد و هم برای دختران شاد و شیک می باشد طرح های چادر بازی تنها به رویه ی آن ختم نمی شود . بلکه طرح های برای چادر بازی می باشد نظیر کوسه ، راکت فضایی ، ماشین پلیس ، ایستگاه اتوبوس ، این طرح ها قطعا قدرت انتخاب را در محصول سخت تر میکند زیرا هر کدام از انها جذابیت خاص خودشان را دارد ، و فروشگاه چادر بازی کودک سعی بر این داشته تا تمام طرح های موجود را برای فروش بگذارد .

مواد بکار رفته در تولید چادر بازی کودک : رویه ی اکثر چادر بازی ها موجود در سطح بازار از نوع پلی استر و یا پارچه شمعی می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و پارگی دارد و این نوع از رویه ها در برابر ورود آب به داخل چادر ممانعت میکند ، فریم های چادر از نوع فایبرگلاس تهیه شده اند که وزن چادر را کاهش داده و استقامت چادر را به مراتب افزایش میدهد .

چادر بازی این روزها به یکی از مهم ترین وسیله های بازی تبدیل شده است که وجود آن در هر خانه ای لازم می باشد زیرا سرگرمی بدون دردسر و جذاب می باشد و نسبت به امکانات ارائه شده بسیار مبلغ ناچیزی دارد .

فروشگاه اینترنتی چادر بازی کودک محصولات برند های معتبر دنیا به فروش گذاشته است اما نکته حائز اهمیت این است که شرکت مای کیز در ایران نمایندگی تولید احداث کرده است که تحت نظر مای کیز مالزی می باشد و توسط نیروهای متخصص داخلی تولید می شود .

 

 

نظرات
    ارسال نظر
    Loading...